"Одеса" - "Кривбасбаскет" - 76:59

"Одеса" - "Кривбасбаскет" - 76:59

"Одеса" - "Кривбасбаскет" - 76:59 (16:18, 17:14, 22:17, 21:10). У дебюті гри підопічні Лебединцева тривалий час не могли почати забивати. Рідне кільце зрадницьки «випльовувало» один кидок господарів за іншим. Не можна сказати, що і гості відрізнялися результативною грою. Але все таки після трьох хвилин матчу вони вели з хокейним рахунком 1:7.

 Проте, «катрани» знайшли в собі сили все ж впоратися з певною невдачею, і ближче до середини чверті хід зустрічі вирівнявся. Практично рівним був і рахунок. На першу перерву суперники пішли при двохочковій перевазі гостей - 16:18.
З ще меншою форою однієї з команд завершився другий період. Опоненти і забивали, і помилялися з однаковою частотою. Не можна було виділити і лідерів колективів. Хоча, мабуть, краще інших проявляв себе Дмитро Корабльов, який старався і за себе, і за не найвдалішим чином тих, що діяли Павловича і Раймера. Але командна гра «Одеси» все ж принесла ледве більші дивіденди - 33:32.
Здавалося, що в такому ж ключі пройдет і друга половина. Але все ж таки її сценарій дещо відрізнявся від першого тайму. Одесити перебудували свою гру. Команда стала більша за прессинговать суперників, до чого ті не змогли звикнутися. Несподіваним для гостей став і мобільний склад господарів, в якому був лише один гравець вище за два метри, - Хілл і Воллес мінялися на позиції центрового, а останні вакансії на паркеті заповнювали захисники. І до кінця третьої чверті це дозволило «Одесі» відірватися в рахунку на 7 очок - 55:49.
Ну а в завершальній десятихвилинці господарі остаточно дожали гостей. Підопічні Мітровіча майже половину чверті не могли забити, а за цей час «акули» зуміли піти в досить серйозний відрив, який дозволив їм достатньо спокійний довести зустріч до перемоги, - 76:59. Підсумковий відрізок добре провели всі гравці, але особливо потрібно відзначити Джастіна Лава, який після невеликого затишшя все ж показав баскетбол свого рівня, а також Вейна Воллеса, який був неспинний під кільцями і вбив ефектний данк, що став знаком оклику в цьому матчі!
 
Звездан Мітровіч, головний тренер „Кривбабаскету”:
- Гадаю, сьогодні «Одеса» перемогла заслужено. Ми не впоралися з натиском суперників, не зуміли запропонувати свої аргументи і програли. Можливо, якби краще провели зустріч Павлович і Раймер, то ми б діяли інакше. Але вони не були готові до матчу повною мірою. Хотів би відзначити у складі господарів Олега Юшкина, який показав нашим молодим гравцям, як потрібно боротися, і був одним з гравців, які зуміли внести перелом в хід матчу.
 
Віталій Лебединцев, головний тренер „Одеси”:
- Хотів би відзначити, що до початку плей-офф ми повинні відпрацювати різні варіанти гри. Сьогодні ми спробували грати мобільним складом і активно прессинговать наших опонентів. І це принесло результат. Але не став би перебільшувати значення цієї перемоги. Ми виграли рядовий матч. Але з кожною перемогою ми набуваємо упевненості, що буде дуже важливе у вирішальних поєдинках. Крім того, наші молоді хлопці добре проявляють себе в іграх за дубль. Але все таки думаю, нам потрібно буде посилитися ще одним гравцем, аби дістати більше можливостей варіювати складом.

 

 

 

Судді: А. Бостан, С. Ніколащенко, О. Федоренко

1 000 глядачів

» На Головну
Фото
Коментарів: 135
Для того, щоб залишити коментар необхідно зареєструватись або виконати вхід
Черноморец | 29.11.2008 19:44:50
Конечно вы лучшие...Какие то -17-это разве разница!!!!!Кривые,вы просто в порядке,гг)))) Мля,хоть не смешите...Даже Азот и то сопротивлялся поинтересней!!!1 В чемпе 3 команды-ОДЕССА,мавпы и львов...Аааа,может ещё и будка...Но явно не вы
-5   +3   Рейтинг: -2
Doll | 29.11.2008 19:47:28
это мы еще посмотрим))
-3   +3   Рейтинг: 0
Odessa | 29.11.2008 19:47:56
ну 3 четверти игра-то была равная ;-). Оч. грамотный ход Лимона - выход Юшкина вовремя. Все таки опыт не пробухаешь. Лав неплохо сегодня дал. Ну и Волес канешна красава!!
-4   +4   Рейтинг: 0
Odessa | 29.11.2008 19:49:28
как по мне, у Митровича неплохая команда, просто Одесса сегодня была сильнее
-2   +5   Рейтинг: +3
Doll | 29.11.2008 19:51:14
я согласна, Одесса и в четверг не плохо играла и сегодня обе команды были друг для друга достойными соперниками, по одной игре не судят!
0   +5   Рейтинг: +5
Odessa | 29.11.2008 19:57:23
еще большой "плюс" - это создание фан-сектора. А то немой зал - не самое приятное зрелище
0   +3   Рейтинг: +3
Мах | 29.11.2008 20:58:59
Дядько Черномор, не смеши ты , потому что на данный момент до вашей игры вы лучшие были на 4 позиции а мы галимые конечно после всех аж на самом верху. Кто еще кого смешит!!!
-1   +1   Рейтинг: 0
Doll | 29.11.2008 21:09:48
Мах +5))))))))
0   0   Рейтинг: 0
Max | 29.11.2008 21:43:21
Спасибо Doll)))) а так, как бы между прочим, хотел бы добавить- то как вы профукали у нас дома 22 очка это как назвать? я думаю можно заявить что какието 17 очей у мега сильной команды по сравнению с 22 это уже что то. Значит движемся в светлое будущее товарищи!!!
-1   0   Рейтинг: -1
Inferno  | 29.11.2008 22:09:35
та что вы бред несете,еще даже 2 круг не закончился...реально все решит плей-офф,покажет кто лучше...Макс ты какой-то странный,ну проиграли,ну прими как есть,так нет тут распрягают что это все случайность..
0   0   Рейтинг: 0
Мах | 29.11.2008 22:34:41
Inferno , я с тобой полностью согласен что все решит плей-офф!!! Я принял но при этом написал что Кривбасс все равно лучшие, потому что для меня даже если они не пройдут в плей-офф будут лучшими - это моя команда и я болею за них, что в этом бредового? а людям нужно было обьяснить что они не правы счтиая кривбасс слабой командой вот и все)))
-1   0   Рейтинг: -1
Doll | 29.11.2008 23:06:02
Кривбасс на самом деле далеко не слабая команда, и я это говорю не как болельщица этой команды а как зритель со стороны, кроме нашей команды можно выделить еще несколько не менее сильных команд, но опять же повторюсь за Максом что мы просто болеем за свою команду, кто то слабее кто то сильнее, так было есть и будет, но а для нас НАША КОМАНДА ОСТАНЕТСЯ ЛУЧШЕЙ!!!!!!!!!!!И никто тут не несет бред
0   +1   Рейтинг: +1
Inferno  | 30.11.2008 0:15:34
а и никто и не говорил что слабая,мне лично очень понравилась.
0   0   Рейтинг: 0
Doll | 30.11.2008 15:06:01
ну вот и хорошо))
0   +1   Рейтинг: +1
КБЛ | 30.11.2008 14:55:10
18 декабря встретимся на на нашей территории тогда посмотрим кто кого
0   +2   Рейтинг: +2
К_Р | 30.11.2008 10:38:01
Кривбасс мы с тобой ...!
0   +2   Рейтинг: +2
Мах | 29.11.2008 18:44:18
Фигня при любом раскладе - КРИВБАС лучшие!!!!
-3   +6   Рейтинг: +3
789 | 29.11.2008 18:45:06
Нє, Львів
-6   +1   Рейтинг: -5
Мах | 29.11.2008 18:45:42
Та не все таки КРИВБАСС
-3   +3   Рейтинг: 0
Lviv | 29.11.2008 19:07:58
А може все ж таки Львів?)
-3   +1   Рейтинг: -2
Doll | 29.11.2008 19:10:57
та не))Кривбасс))
-3   +2   Рейтинг: -1
Мах  | 29.11.2008 19:17:56
Ох уж этот Львов!!!))) Ну видишь ? тебе же Doll написала как оно есть на самом деле))) Она не ошибается)))
-3   +1   Рейтинг: -2
Doll | 29.11.2008 18:46:52
ты потерялся?))
0   0   Рейтинг: 0
789 | 29.11.2008 18:47:37
Та нє, матч собі дивлюся
0   0   Рейтинг: 0
Odessa | 29.11.2008 19:18:12
И все же мы лучшие!!!!!
-1   +3   Рейтинг: +2
Doll | 29.11.2008 18:53:30
76:59
-1   +1   Рейтинг: 0
789 | 29.11.2008 19:05:08
Остаточний рахунок ?
0   0   Рейтинг: 0
Doll | 29.11.2008 19:10:20
да
0   +1   Рейтинг: +1
Патріот | 29.11.2008 18:58:54
Я ж вам казав,ще пiсля гри з Грифонами, що Кривбасу без Павловича в Одесi буде гамплик...Я помилився...Павлович таки зiграв, але Кривбасу це не допомогло. Гамплик є гамплик... :-)
-3   +6   Рейтинг: +3
Мах | 29.11.2008 19:20:27
Так ты у нас Настрадамус, елки палки! ты в следующий раз говори что Кривбас выиграет)))
-4   0   Рейтинг: -4
Doll | 29.11.2008 19:35:56
эт точно, так может и судьбу умеешь в другую сторону поворачивать, так мы тогда быстро чемпионами станем)))))
0   0   Рейтинг: 0
Диктор | 29.11.2008 19:19:41
КРивбасс всеравно лучший!!!
-3   +2   Рейтинг: -1
Doll | 29.11.2008 18:46:20
Полюбому, КРИВБАСС самый лучший!!!И мы все равно с тобой)))))
-3   +4   Рейтинг: +1
!!! | 29.11.2008 18:49:17
Блин...трансляция оборвалась...
-1   0   Рейтинг: -1
Doll | 29.11.2008 18:50:12
ну играли то Кривбасс и Одесса, за Львов завтра будешь болеть))
0   +1   Рейтинг: +1
789 | 29.11.2008 18:51:58
Ок
0   0   Рейтинг: 0